Bonsai Ağaç Siparişi

Minyatür bir ağaç türü olan bonsai iç ve dış mekanlara görsel güzellik katar. Dekorasyonda etkisi büyük olduğu için sıklıkla tercih edilir. Görsel güzelliğinin yanı sıra ruhunuza da ilham kaynağı olur. Bakımına dikkat ettiğiniz zaman uzun yıllar yaşar ve bonsai türüne göre çiçeklerini açar.

Görsel Etkisi Büyük Bonsai Minyatür Ağaçları

Klasik çiçek göndermek istemeyenlerin tercihi olan bonsai minyatür ağaçlarını sevdiklerinize internet üzerinden sipariş vererek gönderebilirsiniz. Özel tasarımlarla hazırlanan ve usta işçilikle budanan bitkiler, klasik çiçek göndermek istemeyenlerin tercihidir. Doğanın güzelliğini ev ve ofisinize taşıyacak, dikkat çekici özelliği ile büyük etki bırakacaksınız.

bonsai-agaci-1

Bonsai Nasıl Bakılır?

Bonsai ağaç türlerinin temel noktası sulamasının iyi şekilde yapılmasıdır. Çok fazla veya çok az su vermemek için devamlı toprağını kontrol etmelisiniz. Toprağı nemsiz kalırsa yaprakları dökülür ve kurur. Karanlık ortamı sevmez ve çok soğuk ortamda da yetişmez. Düzenli budamasının yapılması gerekir. Çürüyen veya kuruyan yaprakları ise toplanmalı. Toprağı ise üç yılda bir değiştirilmeli.

Sevdiğiniz kişiye, yakınlarınıza, dostlarınıza ve iş kutlamaları için arkadaşlarınıza bonsai minyatür ağacını gönderebilirsiniz. Özel aranjmanlarla hazırlanan bonsailer, bulunduğu ortama canlılık katar. Yakınlarınıza hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız klasik çiçek yerine bonsai bitkisini tercih edebilirsiniz. Belirttiğiniz adrese ekleyeceğiniz mesajınızla gönderilir. Özel dizayn edilen ve farklı konseptlerde tasarlanan minyatür ağaçları ile dekorasyonunuza ilginç görünüm katarsınız.

Leave a Reply