Bonsai Fiyatları Nedir?

Bodur ağaç görünümü ile herkesin beğenisini alan ve son yıllarda dekoratif amaçla da hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılmaya başlanan bonsai pek çok farklı türü olan bitkiler arasında yer alıyor. Renkli yapraklara sahip olan türleri de bulunan bonsai sevdiklerinize özel günlerde çiçek göndermek yerine bonsai siparişi vererek şaşırtabileceğiniz bir bitkidir.

Uygun Fiyatlı Bonsai Çeşitleri

Fidan şeklinde ya da tohum şeklinde satın alarak yetiştirebileceğiniz bonsailer aynı zamanda yetişmiş şekilde de satın alınabiliyor. Bu ender bitkilere sahip olmak için mutlaka çiçek mağazalarının yolunu tutmanız gerekmiyor. İnternet üzerinden online olarak bonsai gönder diyerek de dilediğiniz herhangi bir türünü satın alabilir ve istediğiniz adrese teslimatının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bonsailer türlerine göre çok farklı fiyatlara sahip olabiliyor. En genel şekli ile bonsai fiyatları 75 TL’den başlayarak 20 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Ancak makul fiyatlı bonsai türlerine de sahip olabilirsiniz. Pek çok adreste en kaliteli ve en dayanıklı yetişmiş minyatür ağaçların son derece uygun fiyatlar eşliğinde satışa sunulduğu biliniyor.

Bonsai Çeşitleri ve Fiyatları

Siz de bu uygun ücretlerden faydalanarak kolaylıkla sipariş verebilir ve hem kendiniz hem de yakınlarınız için muhteşem bir bonsai çeşidine sahip olabilirsiniz. Sevgililer günü gibi özel günlerde bu bitkiler de indirim kampanyalarına mazhar olabiliyor. İndirimli fiyatlar eşliğinde ödeme yaparak bu minyatür ağaçlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply